فعالیت تروریستی کردهای عراق در پشت نام زرتشت

saمدتیست که باند تجزیه طلب تروریست وابسته به مسعود بارزانی در عراق دست به هر کاری می زند تا رسانه های تبلیغاتی برای خود دست و پا کند و اهدافش را از طریق آنان به پیش ببرد. گفتگو در این باب طولانیست ولی در یک کلام ، هدفش این است که کسی به پول فروش نفتی که به جیب می زند و ظلمی که به مردم کرد سوریه و عراق روا داشته توجه نکند و تنها روی پرچم جعلی کشوری که اصلا وجود ندارد متمرکز شوند و اینکه او می خواهد اعلام خودمختاری کند، حال به قیمت جان هر تعداد کرد هم که شده باشد…

تاکنون چیزی نگفتم و ننوشتم ولی اکنون دیگر این باند دارند فعالیتهای تروریستی شان را با نام اشو زرتشت شستشو می دهند و از آنجایی که بسیاری از این بی وطنان نا کرد را از نزدیک دیده و با آنها ملاقات داشته ام و از هدف شومشان آگاه هستم، نمی توانم در برابر این تبلیغات رسانه ای افرادی تجزیه طلب مانند شاپور عباسی (چه اصراری هم دارد خود را شپول بنامد!) سکوت کنم. اینگونه افراد پلشتی را در پشت راستی پنهان می کنند تا راستی از ناراستی مشخص نشود و نتیجه اش هم همین است که بسیاری از ملی گرایان ما تبلیغات رایگان برای این تروریستهای تجزیه طلب می کنند و نمی دانند که اینها خود را در پشت نام زرتشت پنهان کرده اند.
بهر روی، من خودم سه چهار سال پیش که در ایران بودم و خبر تاسیس مرکز زرتشتی در استکهلم را شنیدم بسیار خرسند شدم و گمان کردم که چه عالیست که با همتبارانمان که سالها از آنان جدا افتاده ایم در این زمینه همکاری نماییم. همین اشتباهی که بسیاری از ملی گرایان ایران امروز دارند انجام می دهند و ناخواسته تریبون تبلیغاتی اینها شده اند، غافل از اینکه آنان نه تنها خود را همتبار ما نمی دانند، بلکه فحاشی به ما و بزرگان ایران و خاک پاک ایران زمین هم می کنند.
زمانیکه به ترکیه آمدم ، بحث از دین و مذهب آزادی بیشتری نسبت به ایران دارد و گهگاه در این باره با دوستان ترک و کرد در ترکیه به گفتگو می نشستیم و جالب بود که هر بار که می گفتم زرتشتی هستم، چه ترک و چه کرد، از ترس به خود می لرزیدند و می رفتند!! هنوز آن زمان معنی این رفتارشان را نمی دانستم و باز پیش خود گمان می کردم لابد درباره دین زرتشتی چیزی نمی دانند. بعدها فهمیدم که این بیچاره ها فکر می کنند لابد من هم به گروهک تروریستی پژاک وصلم!!!
سپس که به سوئد آمدم، دلم می خواست نخستین جایی که می روم، مرکز زرتشتی این کردهای عراق باشد، ولی به هر کس می گفتم من را به آنجا ببرید یا نشانی اش را به من بدهید، انگار یک طوری می خواست من را از بحث منحرف کند که این موضوع را یادم برود، باز هیچکس به من نمی گفت که قضیه از چه قرار است، تا اینکه سرانجام دو تن از دوستان گفتند ، حالا که اصرار داری تو را به آنجا می بریم… و همان جا بود که من همه جریان را فهمیدم…
آری، به محض وارد شدن به این اهریمن کده، با پرچم جعلی تجزیه طلبان عراق ( که البته با پرچم تجزیه طلبان سوریه و ترکیه فرق دارد ) را دیدم و تعداد بسیاری فرتور که دور تا دور سالن چیده شده و آنها بهشان می گویند شهدای کرد ، منظورشان اعضای گروه تروریستی پژاک است که در فعالیت تروریستی در مرز ایران یا ترکیه کشته شده اند و بسیاری از سربازان مرزبان که فرزندان بی گناه میهن که اتفاقا بیشترشان کرد هم بودند را به قتل رسانده اند. اعضای اصلی این اهریمنکده نیز خودشان یکی در میان ناقص العضو بودند. یعنی یکی پایش را در عملیات تروریستی از دست داده بود، یکی دستش را از دست داده بود و …
باز من چیزی نگفتم و گمان کردم بهتر است بنشینم و گفتگو کنم. اما در گفتارهایشان هم باز ناراستی را یافتم. مسئول آنها که فردی به نام رحمان است، یک سنی است که چیزی از زرتشت نمی داند و تنها همان شالی را که همه کردها می دانند چگونه به کمر ببندند را به کمرشان می بندد و می گوید شما زرتشتی هستید!! بهر روی با چند تن از آنان به گفتگو نشستم و به عمق قضیه پی بردم. داستان اینها زرتشت نیست، بلکه نفرت پراکنی قومیست. زمانیکه با مهر به آنان گفتم که کرها ایرانی هستند و ابراز خرسندی کردم، با نفرت به من گفتند که کرد، کرد است و ایرانی و اینها نداریم. بهشان گفتم، ولی از زمان کوروش بزرگ، مادها و پارسها در ارتش ایران دست در دست هم از ایران پاسداری کردند، اما آنان آغاز به توهین و فحاشی به کوروش بزرگ کردند و گفتند که او خونخوار بوده و به کردها ظلم کرده است!! زمانیکه گفتم ، ولی نگاره های پارسه این را نشان نمی دهد، با عصبانیت من را محکوم به فاشیست و شئونسم فارس کردند!!! در حالیکه من خود آذری و از قوم ماد هستم!
چندین بار دیگر هم در شهر آنان را دیدم و هر بار گفتگوها با همین روند پیش رفت و هر بار وقتی در بحث تاریخی و منطقی چیزی برای گفتند نداشتند، من را برچسب شئونیسم می زدند و در نهایت در تابستان سال گذشته با افتخار گفتند که کرد هستند و سرم را خواهند برید!! البته این از افتخارات تازیان بوده در گذشته ولی بهر روی، باند بارزانی خوی پست تر از تازی دارند.
خلاصه کلام اینکه، هم میهنان مهربان و دلسوز، من می دانم رسانه های ضد ایرانی آب را گل آلود می کنند که ما خود نتوانیم راستی را از ناراستی تشخصی دهیم، ولی امروز وضعیت ایران عزیز بسیار بحرانیست. درباره هر خبری که می شنویم، بینش لازم است. هر جا که پرچم جعلی کشور خیالی آنان را دیدید، بدانید که اینها داستانشان چیست. اینها کرد واقعی نیستند، اینها دوستدار ایران نیستند، به ایران که زادگاه خودشان است فحاشی می کنند، به کوروش بزرگ که نیای مادری خودشان است فحاشی می کنند، هر کس از ایران بزرگ سخن بگوید را فاشیست می نامند، ولی خودشان که فقط تعصب قومی محض هستند را دموکرات می دانند. ما که با گفتار و منطق تاریخی گفتگو می کنیم را شئونیسم لقب می دهند و خودشان که فعالیت تروریستی دارند را آزادی خواه می نامند!!! هر کردی که به ایران بیندیشد را جاش (خائن) می نامند و هر کردی که تجزیه طلب باشد را قهرمان می نامند. قاضی محمد خدای آنان است. اینها درد است، و درد بزرگتر اینکه اینها داعیه دار زرتشت هم شده اند.
همین آقای لقمان که در سلیمانیه یک خرابه خانه به نام زرتشت به راه انداخته یک سنی بیش نیست که خودش تازه یکی دو ماهیست که بوسیله یک موبد ایرانی با دین زرتشت آشنا شده ، چگونه است که آنجا مسئول آتشکده می شود و خود را موبد معرفی می کند!! و موبدان ایران هم که اینقدر برایشان مهم است که تنها موبدان می توانند سدره پوشی کنند، در برابر این کار یک فرد سنی مذهب سکوت کرده اند؟؟
و اما رسانه های تجزیه طلبی به مانند بی بی سی و صدای امریکا که در برابر پیوستن تاجیکها و افغانها و بلاروسها به دین زرتشتی سکوت کرده اند، اخبار همتباران ما از ازبکستان و اران و تاجیکستان را که می خواهند به دین نیاکان باز گردند و به دل ایرانشهر بیایند را مورد سانسور قرار می دهند ، ولی اخبار یک باند تروریست تجزیه طلب را در بوق و کرنا می کنند. امروز تنها عشق به ایران کافی نیست، امروز بینش بسیار مهم است.
پاینده ایران بزرگ
نگارنده : نازنین زرین کلاه

 

Advertisements

3 پاسخ به “فعالیت تروریستی کردهای عراق در پشت نام زرتشت

 1. No Good thoughts, Good deeds, and Good words lead to destruction. Long Live King Cyrus The Great. The Name Says It All.

 2. دوست عزیز
  خوشحالم که در سوئد ایرانیانی هستند که دلشان برای این خاک می تپد. نگران نباشید و به روشنگری خود ادامه دهید زیرا ما که در ایران هستیم با ماهیت این دسته ها و نه گروهها اشنا هستیم. اینها فرصت طلبانی هستند که هر زمان خلاء در منطقه ای مشاهده کردند زبان درازی کرده و ادعای تجزیه طلبی کرده اند.
  چه در کردستان وچه خوزستان و سیستان و بلوچستان. زمانی دست در دست صدام حسین بودند و حال در دست اسرائیل و انگلیس.
  ایران قدرتمند است و ارتش و سپاه آن پوزه این یاوه گویان را به خاک میمالند.
  بهترین راه روشن کردن جوانان در ایران و خارج از آن به خیانتهای اینها در زمان جنگ و همدستی آنها با دشمنان این خاک است.

  • درود بر شما هم میهن گرامی. ما هم بسیار خرسندیم که هم میهنان آگاهی مانند شما داریم. شما کاملا درست فرمودید. اینها جیره خوار و نوکر بیگانه هستند و میهن خود را برای گذران زندگیهای کثیفشان براحتی میفروشند. اما امروز جوانان ایران باید آگاه شوند. بسیاری هستند که از دسیسه های آنان بیخبرند و باید به آنها آگاهی داد. کار ما هم همین روشنگری است. به امید پایندگی و سربلندی میهن عزیزمان ایران و جاودانگی فرهنگ و تمدن پرشکوه آن.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s