توهین برگه فیس بوک منتسب به آتشکده (بخوانید اهریمنکده) کردهای عراق به تاریخ ایران و کوروش بزرگ

12794550_911744502276493_1811880857485255102_nچندین بار در گذشته در باب تروریستهای تجزیه طلب منتسب به کردهای عراق که ادعای زرتشتی گری می کنند هشدار داده بودم. هشدارهای اینجانب به دلیل برخورد رو در رو با این ویروسهای مخرب بوده که این ادعایشان دلیلی جز پیشبرد اهداف حزبی و تجزیه طلبانه شان ندارد و در این راه می خواهند اشوزرتشت را به نام خود مصادره کرده و از نامش سوء استفاده کنند.

اینگونه افراد با مطرح کردن سخنان بی اساس دست به تحریف تاریخ زده اند و یکی از تحریفات اینان ایجاد اختلاف است بین تیره ماد و پارس که هر دو آریایی و جزئی جدا ناپذیر از ایران بزرگ می باشند. در این راه نیز از هیچگونه توهین و تخریب فرهنگ ایران عزیز که خودشان نیز در گذشته نه چندان دور بخشی از آن بوده اند، می زنند.

یک نمونه از فعالیتهای مخرب این افراد را در فرتور زیر می بینید. برگه منتسب به یک نفر و نصفی است که به تازگی در عراق ادعای زرتشتی شدن کرده اند. این برگه را به نام اشوزرتشت و با فرتور اشوزرتشت درست کرده اند. پرچم جعلی کشوری که وجود ندارد بر سر آن گذاشته اند. در عین حال کاریکاتور توهین آمیزی از کوروش بزرگ، پدر ایران زمین و بزرگمرد تاریخ ساخته و در مطلب نوشته شده او را اشغالگر نامیده و توهینهای بسیاری به او نموده اند. در مطالب دیگر برگه که نگاه کنید، این افراد به خود اجازه داده اند که با سوء استفاده از نماد ژرف فروهر، توهینهای بسیاری به فرهنگ ایران نموده و آنرا در میان نقشه جعلی که اصلا روی ﻛﺮﻩ ﺯﻣﻴﻦ وجود ندارد بگذارند.

البته تقصیر از این افراد نیست. زیرا اینان جیره شان را گرفته و مزدوری شان را دارند می کنند. ایراد اساسی از به ظاهر هم میهنان ماست :

1. آنان از روی نا آگاهی یا دروندی تریبون تبلیغاتی این افراد شده اند. اینان دم از فرهنگ ایرانشهری و اتحاد تیره های ایرانی و ایران بزرگ می زنند ولی از به ظاهر زرتشتی شدن یک مشت تروریست که روزانه در مرزهای ایران و عراق بسیاری از مرزبانان بی گناه میهن را می کشند، قند در دلشان آب می شود.

2. آنان که کلا سال به دوازده ماه هیچ کار مثبتی در راه فرهنگ ایران و دین زرتشتی نمی کنند و منتظرند که کسی فعالیتی مثبت در این راستا انجام دهد که دوان دوان سر از راه برسند و تمام انرژی شان را برای تخریب آن فرد بگذارند. اما زمانیکه افراد و جریانهایی اینگونه دست به فعالیتهای تخریبی می زنند، لال مونی گرفته و زبانشان در جایی دیگر پنهان می شود.

ایران بزرگ نیازمند مردمانی بزرگ است. اینقدر کوچک و حقیر نباشیم. پاینده ایران بزرگ.

نگارنده : نازنین زرین کلاه

12794550_911744502276493_1811880857485255102_n

Advertisements

3 پاسخ به “توهین برگه فیس بوک منتسب به آتشکده (بخوانید اهریمنکده) کردهای عراق به تاریخ ایران و کوروش بزرگ

  1. Again, and again you have failed to deliver: Good thoughts, Good deeds, and Good words. Sorry this approach has not been working for you, reread my previous E-mails, and take it from there, might wake you up, and do something about it; I’m just an observer

  2. این خوشبختی را داشته ام تا گاهان زرتشت راستین را بخوانم.افسوس که موبدان زرتشتی با احکام عجیب وندیداد جای هزاران شبهه در اقدام بزرگ زرتشت بر جا گذاشته اند.من پیرو سخنان زرتشت بزرگ خویشکاری سوشیانت را بر خود بایسته میدانم. من در شهر شیراز ساکن هستم و خوشحالم که از راه سایت شما با حقیقت جدایی طلبان کووورد!آشنا شدم

    • پاینده و پیروز باشید. امیدوارم که مردم ایران آگاه شوند از دسیسه هایی که برایشان میچینند. افرادی هستند که میخواهند نام زرتشت را که همیشه تاریخ نام نیک بوده و انسانی ترین و زیباترین اندیشه بشری بوده خراب کنند و فعالیتهای تروریستی و تجزیه طلبانه شان را در زیر نام زرتشت انجام دهند. اینها هم به ایران ضربه میزنند و هم به زرتشت. البته با دیدگاه شما در مورد موبدان گرامی و اوستای پاک موافق نیستم. همین موبدان پوستشان زنده زنده کنده شد تا اوستا و متون پهلوی را نگه داشتند و به دست ما رساندند. وندیداد دانش پزشکی و قوانین روزگار خودش میباشد. به هیچ عنوان خرافات نیست. کتاب پورسینا هم از نظر پزشکی قدیمی میباشد و دیگر از آن روشها استفاده نمیشود ولی پایه ای برای دانش پزشکی میباشد. وندیداد هم چنین است. از آن روشها دیگر زرتشتیان امروز استفاده نمیکنند ولی این کتاب منبع بسیار غنی از دانش پزشکی، حقوق قضایی و همینطور ادبیات و زبان دوره خودش است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s